نحوه ویرایش قالب های ایمیل در پرستاشاپ

اگر می خواهید برای مشتری های سایت خود ایمیل هایی با برند خود ارسال کنید که آنها را تحت تاثیر قرار دهد تا پایان این آموزش همراه ما باشید. در پرستاشاپ هنگام ثبت نام غیر از دریافت شماره همراه مشتری آدرس ایمیل او را نیز دریافت می کند. ایمیل ها یکی از راه های تبلیغات برای سایتها و فروشگاه اینترنتی به حساب می آیند.

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0
ویرایش و ساخت صفحات ثابت پرستاشاپی

در سایت ها بعضی از صفحات تحت عنوان صفحات استاتیک یا ثابت می باشند در واقع صفحات استاتیک به صفحاتی گفته میشود که بدون نیاز به اصلاح یا پردازش به کاربر نهایی تحویل داده میشود. در واقع سرور، همان فایلی که از اول ساخته شده را بدون شخصی سازی و هیچ گونه تغییری به همه کاربران تحویل میدهد و شما بعنوان ادمین سایت نیازی به تغییری مداوم آن صفحات ندارید مانند صفحه درباره ما، نحوه ارسال، شرایط و ضوابط و ...

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0
ویرایش بخش ساخت حساب کاربری

در سایتهای پرستاشاپی برای اینکه مشتری بتواند محصولی را خریداری کنید باید در سایت عضو شده و یک حساب کاربری تشکیل دهد. پس هر مشتری قطعا با این صفحات برخورد دارد و تنظیمات مربوط به آن برای تعامل بیشتر با مشتری بسیار اهمیت دارد.

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0
دیباگ، کش و کامپایل در پرستاشاپ

روشن کردن دیباگ، خالی کردن کش اسمارتی و کامپایل کردن فایل‌های قالب، سه مورد از مهم‌ترین بخش هایی هستند که عموما در پرستاشاپ زیاد با آنها سر و کار داریم. پس یادگیری آن جز موارد ضروری در پرستاشاپ بشمار می آید.

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0
تنظیمات بازدید و سئو پرستاشاپ

زارهای موجود در این صفحه به شما کمک می کند تا سایت پرستاشاپی خود را در جستجوهای وب بهبود بخشید و بنابراین به مشتریان بالقوه بیشتری دسترسی پیدا کنید.
سئو چیست ؟
سئو به معنای "بهینه سازی موتور جستجو" است. این مجموعه ای از تکنیک ها و بهترین شیوه ها با هدف بهبود یک وب سایت در موتورهای جستجو است.

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0
تنظیمات جستجو در پرستاشاپ

در مقالات قبلی راجع به اهمیت سرچ در سایت و فروشگاه های اینترنتی صحبت کردیم و گفتیم کاربرانی که فروش اینترنتی را به فروش حضوری ترجیح می دهند به دنبال سرعت در رسیدن به محصول مورد نظر خود هستند که طبیعتا این کار را با استفاده از ابزار سرچ در سایت شما انجام می دهند. حال فرض کنید گاهی پیش می آید که کلمه موردنظر را اشتباه تایپ می کنید یا حتی کیبورد

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0
کار با ماژول جستجوی لایه‌ای

آیا تا حالا به عنوان مدیرسایت به این موضوع فکر کردین که چقدر زمان میبره تا کاربری وارد سایت شما بشه و محصول مورد نظرش رو تو سایتتون پیدا کنه؟

این روزها با گسترش اینترنت کاربران به دلیل صرفه جویی در زمان خود به سراغ خریدهای آنلاین رفته اند. فروشگاه های آنلاین اگر نتوانند به سرعت کالای مورد نظر کاربر را با توجه به نیازش در اختیار او قرار دهند شانس زیادی در این بازار رقابتی نخواهند داشت. با نگاهی ساده تر کاربر وقتی وارد سایتی می شوید طبیعتا مانند خرید حضوری به همه فروشگاه و رگالها سر نمیزند تا محصول موردنظرش را بیابد بلکه از نوار ابزار سرچی که در سایت خود قرار داده اید استفاده کرده تا سریعتر به محصول موردنظرش دسترسی داشته باشد.

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0
اتصال سایت پرستاشاپی به سرچ کنسول گوگل

گوگل سرچ کنسول یک سرویس آنلاین رایگان است که توسط گوگل فراهم شده است. این سرویس در ابتدا با نام گوگل وبمستر تولز معرفی شد. اما در 20 ماه می 2015 نام آن به google search console تغییر کرد. از سرچ کنسول گوگل می توان به منظور کنترل، حفظ و حل مشکلات احتمالی وب سایت خود در هنگام حضور در نتایج جستجو گوگل استفاده کرد. در واقع می توان با اطمینان گفت که هر وبمستر نیاز به ثبت سایت خود در وبمستر تولز دارد.

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0