بازیابی رمز پنل مدیریتی پرستاشاپ

یکی از رایجترین مشکلاتی که اغلب افراد در عصر تکنولوژی با آن برخورد کرده اند مشکل فراموشی رمزهای عبور می باشد. از آنجایی که رمز عبور امنیتی به شمار می آید نوشتن آن جایی توصیه نمی شود پس بهتر است که در رمزگذاری ها برای خود یک الگوریتم تعریف کنید و بر طبق آن برای خود رمز عبور تعریف کنید تا به راحتی فراموش نکنید.

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0
مقایسه پرستاشاپ و ووکامرس

سیستم های مدیریت محتوای مختلفی در حال حاضر در جهان استفاده می شود که از میان آنها میتوان به پرستاشاپ و وردپرس اشاره کرد.پرستاشاپ یک سیستم فروشگاه ساز اینترنتی است که بصورت رایگان و

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0
تنظیمات لاگین ماندن پرستاشاپ

شاید تا حالا برای شما هم پیش اومده که در حال اضافه کردن محصول به کاتالوگ فروشگاهتون بودین همونطور که داشتین توضیحات کامل و با جزئیاتی می نوشتین با خوشحالی روی دکمه ذخیره کلیک کردین

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0
اصلاحات ترجمه ها در پرستاشاپ

احتمالا در فروشگاه پرستاشاپی خود با کلمات یا جملاتی برخورد کرده اید که نیاز به ترجمه و یا تغییر دارد و با خود فکر کرده اید چگونه میشود این عبارات را ترجمه کرد. پرستاشاپ ابزار ترجمه کاملی را برای فروشگاه شما فراهم کرده است که میتوانید برای افزودن و ویرایش ترجمه صفحات خود از آن استفاده کنید.

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0
تنظیمات سفارش محصول

هدف از راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی، این است که کاربر سفارش خود را در آن ثبت کند و اگر نتوانید بخش سفارش‌های پرستاشاپ را مدیریت کنید، پس فروشگاه شما چه فایده‌ای دارد؟

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0
وب سرویس ها در پرستاشاپ

این بلاگ درباره نحوه ایجاد و استفاده از Prestashop Webservices API است. پرستاشاپ دارای ابزار وب سرویس های پیش فرض در دسترس است که امکان دسترسی به فروشگاه را از برنامه های راه دور فراهم می کند. وب سرویس یک نوع رابط برنامه نویسی است که بر بستر وب پیاده سازی می‌شود.

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0
مدیریت کارمندان در بخش مدیریتی پرستاشاپ

مانند یک فروشگاه حضوری فروشگاه اینترنتی شما برای اینکه کارهای مربوط به خودش راه بیفتد نیاز به یک تعدادی کارمند دارد که فعالیت های بخش های مختلف را انجام میدهد. در فروشگاه اینترنتی سطح دسترسی مهم است و کارمندان و اعضای تیم باید دسترسی مناسبی داشته باشند. مثلا یک تولیدکننده محتوا نباید به اندازه مدیرکل مجوز دسترسی داشته باشد. در این بخش میخواهیم به مدیریت کارمندان در پرستاشاپ بپردازیم.

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0
راهنمای نصب و مدیریت ماژول در پرستاشاپ

توسعه پذیری پرستاشاپ حول ماژول ها می چرخد، برای اینکه بتوانیم یک قابلیتی را به فروشگاه پرستاشاپی خود اضافه کنیم کافیست ماژول مرتبط با آن را داشته باشیم و نصب کنیم. ماژولها برنامه های کوچکی هستند که قابلیت هایی که ما احتیاج داریم را به پرستاشاپ اضافه می کنند تا استفاده از پرستاشاپ را آسان تر کنند یا بیشتر با نیازهای ما سازگار کنند.

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0