راهنمای نصب و مدیریت ماژول در پرستاشاپ

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0

ماژول چیست؟

توسعه پذیری پرستاشاپ حول ماژول ها می چرخد، برای اینکه بتوانیم یک قابلیتی را به فروشگاه پرستاشاپی خود اضافه کنیم کافیست ماژول مرتبط با آن را داشته باشیم و نصب کنیم. ماژولها برنامه های کوچکی هستند که قابلیت هایی که ما احتیاج داریم را به پرستاشاپ اضافه می کنند تا استفاده از پرستاشاپ را آسان تر کنند یا بیشتر با نیازهای ما سازگار کنند.
در پرستاشاپ یکسری از ماژولها پیشفرض بر روی قالب اولیه موجود می باشند که میتوانیم آنها را مدیریت کنیم در غیراینصورت با نصب هر قالب دیگری ماژولهای مربوط به آن نیز در دسترس ما قرار می گیرد و یا اگر نیاز به ویژگی دیگری داریم که در ماژولهای قالب موجود نمی باشد باید با متخصصین پرستاشاپی برای کدنویسی ماژول مدنظرمان صحبت کنیم.

چگونگی مدیریت ماژول در پرستاشاپ

1- ابتدا وارد پنل ادمین پرستاشاپ خود شوید.

2- با وارد شدن به پیشخوان در سمت راست(اگر زبان فارسی باشد) با نوار ابزاری روبرو میشوید در این نوار بر روی ماژولها و سپس مدیریت ماژول کلیک کنید.

با وارد شدن به این بخش لیست تمامی ماژولهای شما در قالب پیشفرض و اگر قالبی را نصب کرده اید ماژولهای قالب موجود می باشد که میتوانید به مدیریت آن بپردازید

در این بخش میتوانید ماژولها را فعال، غیرفعال، حذف و پیکربندی کنید.

اما گاهی پیش می آید که ماژول مدنظر ما در ماژولهای پیش فرض وجود ندارد و ما اقدام به خریداری آن می کنیم در اینصورت برای نصب ماژول باید مراحل زیر را طی کنید.

نصب ماژول در پرستاشاپ

مطابق قسمت قبل به ماژول و سپس مدیریت ماژولها رفته ایندفعه در گوشه بالا سمت چپ بر روی گزینه بارگذاری یک ماژول کلیک می کنیم.

توجه کنید که فایل ماژول شما یکی از فرمت های مشخص شده باشد.

نظرات
نظر خود را بگذارید
نظر شما با موفقیت ثبت شد
You must be logged to enter comment!
Some error occurred please contact us!
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
نظر خود را وارد کنید