میدانیم که کسانی که به دنبال خرید اینترنتی هستند طبیعتا راحتی پرداخت برای آنها نیز اهمیت دارد، در واقع هر چقدر خرید برای مشتریان راحت تر باشد تجربه بهتری برای آنان رقم می خورد. یکی از روش های پرداخت استفاده از درگاه های بانکی می باشد.دو دسته درگاه بانکی وجود دارد که امروز به هر کدام می پردازیم و مزایا و معایب آنها را بررسی می کنیم.

بررسی تفاوت های درگاه های بانکی مستقیم و واسط

محتوای همیشه سبز محتوای بهینه شده برای جستجو است که به طور مداوم مرتبط است و برای خوانندگان در مدت زمان طولانی "تازه" می ماند همانطور که از نام آن پیداست. ممکن است فکر کنید که تمام محتوای آنلاین پایدار است، اما محتوای همیشه سبز متفاوت است.

محتوای همیشه سبز

از کلاه زرد یک کارگر ساختمانی گرفته تا لباس سفید عروس، رنگ ها به سرعت اطلاعات مهمی را منتقل می کنند. تاثیر قوی و فوری آن‌ها، پالت‌های رنگی را به یک جزء مهم در برندسازی هر کسب‌وکاری تبدیل کرده است.

چگونه رنگ برند و سایت خود را انتخاب کنیم؟

رسانه های اجتماعی وب‌سایت‌ها و برنامه‌های آنلاینی هستند که به شما امکان می دهند با مشتریان خود در تعامل باشید و اطلاعات خود را با آنها به اشتراک بگذارید. شبکه‌های اجتماعی وب‌سایت‌ها و برنامه‌هایی هستند که به کاربران و سازمان‌ها اجازه می‌دهند با هم ارتباط برقرار کنند.

ماژول صفحه‌های شما در شبکه‌های اجتماعی

یکی از ماژولهای قالب کلاسیک که بصورت پیش فرض در پرستاشاپ 1.7 وجود دارد ماژول اعتمادسازی مشتری است. شما می توانید به کمک این ماژول ویژگی های برتر فروشگاه خود را در قالب متن های اعتماد ساز به مشتری ارائه دهید.

تنظیمات ماژول اعتمادسازی مشتری

با وجود اینکه در پرستاشاپ اصلی، زبان فارسی وجود دارد و حتی بخش مدیریت و قالب بصورت پیش فرض راستچین شده هستند اما باز هم پس از نصب پرستاشاپ متوجه مشکلاتی مثل عدم وجود تقویم جلالی،‌ مشکل در فونت برخی از صفحات مدیریت، مشکل در نمایش قیمت براساس واحدهای پولی تومان و ریال و ... می شویم.

بهبود بومی سازی پرستاشاپ با ماژول مدیریار

توضیحات محصول خوب در فروشگاه آنلاین شما به اندازه داشتن تصاویر عالی و بنرهای باکیفیت یک وب سایت مهم است. این موضوع نه تنها به تجربه مثبت مشتری کمک می کند، بلکه به اعتبار فروشگاه شما نیز می افزاید. رتبه شما را در سئو بهبود می بخشد و طبیعتا مشتری های هدف بیشتری را به سمت فروشگاهتان جذب می کند.

اصول نوشتن توضیحات محصول خوب

میدانیم که پرستاشاپ یک فروشگاه ساز اینترنتی است، پس اغلب کسانی که در این بستر سایتی راه اندازی کرده اند در حال فروش محصولات خود هستند. روش های پرداخت متفاوتی در پرستاشاپ تعبیه شده است که برای پرداخت پول توسط مشتری می توان از هر یک از آن روش ها اقدام نمود اما یکی از متداول ترین و راحتترین روش ها درگاه های پرداخت اینترنتی می باشند که کاربر می تواند با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب نسبت به پرداخت اقدام نماید.

چگونه در پرستاشاپ درگاه بانکی داشته باشم؟

مدیریت یک وب سایت شامل کارهای متعددی است که شما می خواهید در سایت خود ایجاد کنید. شما محتوای جدید منتشر می کنید، مقالات قدیمی را ویرایش می کنید، تصاویر اضافه می کنید و قالب ها یا ماژولها را به طور منظم به روز می کنید.

حالت تعمیرات در پرستاشاپ

در این بلاگ به آموزش نصب پرستاشاپ بر روی هاست می پردازیم. می دانیم که ممکن است بر روی هاست کنترل پنلهای مختلفی نصب باشد که به لحاظ رابط گرافیکی متفاوت است اما بخش های گفته شده در همه کنترل پنل ها وجود دارد. در این آموزش کنترل پنل موجود در تصاویر سی پنل می باشد.

نصب پرستاشاپ بر روی هاست(سی پنل)

در این بخش می خواهیم فایلهایی که تحت عنوان بکاپ دانلود کرده ایم را در فضای لوکال تست کنیم که هم در مورد صحت آن مطمئن شویم و هم اگر مواقعی لازم داشتیم تغییری را ابتدا بر روی لوکال انجام دهیم سایت را در دسترسمان داشته باشیم.

تست بکاپ سایت بر روی فضای لوکال

اهمیت پشتیبان گیری وب سایت تا زمانی که مشکل جدی برای شما پیش نیاید شاید خیلی احساس نشود اما زمانی که سرنوشت سایت شما به داشتن یک نسخه پشتیبان از وب سایت تان بستگی دارد، ممکن است خود را به خاطر انجام ندادن آن سرزنش کنید. دلایلی از جمله خطای انسانی بر روی سایت شما، ارتقا ناموفق، ورود ویروس ها و بدافزارها و حمله هکرها مواردی هستند که ممکن است به راحتی شما را وادار کنند تا از نسخه پشتیبان خود استفاده نمایید.

بکاپ گیری کامل سایت از طریق هاست