ویرایش بخش ساخت حساب کاربری

در سایتهای پرستاشاپی برای اینکه مشتری بتواند محصولی را خریداری کنید باید در سایت عضو شده و یک حساب کاربری تشکیل دهد. پس هر مشتری قطعا با این صفحات برخورد دارد و تنظیمات مربوط به آن برای تعامل بیشتر با مشتری بسیار اهمیت دارد.

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0
دیباگ، کش و کامپایل در پرستاشاپ

روشن کردن دیباگ، خالی کردن کش اسمارتی و کامپایل کردن فایل‌های قالب، سه مورد از مهم‌ترین بخش هایی هستند که عموما در پرستاشاپ زیاد با آنها سر و کار داریم. پس یادگیری آن جز موارد ضروری در پرستاشاپ بشمار می آید.

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0
تنظیمات بازدید و سئو پرستاشاپ

زارهای موجود در این صفحه به شما کمک می کند تا سایت پرستاشاپی خود را در جستجوهای وب بهبود بخشید و بنابراین به مشتریان بالقوه بیشتری دسترسی پیدا کنید.
سئو چیست ؟
سئو به معنای "بهینه سازی موتور جستجو" است. این مجموعه ای از تکنیک ها و بهترین شیوه ها با هدف بهبود یک وب سایت در موتورهای جستجو است.

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0
تنظیمات جستجو در پرستاشاپ

در مقالات قبلی راجع به اهمیت سرچ در سایت و فروشگاه های اینترنتی صحبت کردیم و گفتیم کاربرانی که فروش اینترنتی را به فروش حضوری ترجیح می دهند به دنبال سرعت در رسیدن به محصول مورد نظر خود هستند که طبیعتا این کار را با استفاده از ابزار سرچ در سایت شما انجام می دهند. حال فرض کنید گاهی پیش می آید که کلمه موردنظر را اشتباه تایپ می کنید یا حتی کیبورد

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0
کار با ماژول جستجوی لایه‌ای

آیا تا حالا به عنوان مدیرسایت به این موضوع فکر کردین که چقدر زمان میبره تا کاربری وارد سایت شما بشه و محصول مورد نظرش رو تو سایتتون پیدا کنه؟

این روزها با گسترش اینترنت کاربران به دلیل صرفه جویی در زمان خود به سراغ خریدهای آنلاین رفته اند. فروشگاه های آنلاین اگر نتوانند به سرعت کالای مورد نظر کاربر را با توجه به نیازش در اختیار او قرار دهند شانس زیادی در این بازار رقابتی نخواهند داشت. با نگاهی ساده تر کاربر وقتی وارد سایتی می شوید طبیعتا مانند خرید حضوری به همه فروشگاه و رگالها سر نمیزند تا محصول موردنظرش را بیابد بلکه از نوار ابزار سرچی که در سایت خود قرار داده اید استفاده کرده تا سریعتر به محصول موردنظرش دسترسی داشته باشد.

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0
اتصال سایت پرستاشاپی به سرچ کنسول گوگل

گوگل سرچ کنسول یک سرویس آنلاین رایگان است که توسط گوگل فراهم شده است. این سرویس در ابتدا با نام گوگل وبمستر تولز معرفی شد. اما در 20 ماه می 2015 نام آن به google search console تغییر کرد. از سرچ کنسول گوگل می توان به منظور کنترل، حفظ و حل مشکلات احتمالی وب سایت خود در هنگام حضور در نتایج جستجو گوگل استفاده کرد. در واقع می توان با اطمینان گفت که هر وبمستر نیاز به ثبت سایت خود در وبمستر تولز دارد.

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0
اضافه کردن واحد پول تومان به پرستاشاپ

اگر پرستاشاپ را به زبان فارسی نصب کنید، به صورت پیشفرض واحد پولی، ریال در نظر گرفته می‌شود. با اینکه ریال واحد پول رسمی کشور هست اما اکثر مردم به تومان عادت کرده اند و بیشتر فروشگاه های اینترنتی نیز قیمت های خود را به تومان وارد کرده و برای مشتری به نمایش میگذارند.

1 نظرات
star_rateرتبه مقاله 5
ویرایش اطلاعات فروشگاه در فوتر پرستاشاپ

سایت شما به صورت پیشفرض اطلاعات خاصی ندارد و صرفا ایمیلی که در زمان نصب پرستاشاپ وارد کرده‌اید را در بخش اطلاعات نشان می‌دهد. برای اینکه سایت شما معتبر تر بنظر بیاید و مشتریان شما اطلاعات شما و راه های تماس با شما را بدانند بهتر است اطلاعات خود را در قسمت فوتر که بیشتر در دید کاربران است وارد نمایید.

1 نظرات
star_rateرتبه مقاله 5