یکی از ماژولهای قالب کلاسیک که بصورت پیش فرض در پرستاشاپ 1.7 وجود دارد ماژول اعتمادسازی مشتری است. شما می توانید به کمک این ماژول ویژگی های برتر فروشگاه خود را در قالب متن های اعتماد ساز به مشتری ارائه دهید.

تنظیمات ماژول اعتمادسازی مشتری

با وجود اینکه در پرستاشاپ اصلی، زبان فارسی وجود دارد و حتی بخش مدیریت و قالب بصورت پیش فرض راستچین شده هستند اما باز هم پس از نصب پرستاشاپ متوجه مشکلاتی مثل عدم وجود تقویم جلالی،‌ مشکل در فونت برخی از صفحات مدیریت، مشکل در نمایش قیمت براساس واحدهای پولی تومان و ریال و ... می شویم.

بهبود بومی سازی پرستاشاپ با ماژول مدیریار

توضیحات محصول خوب در فروشگاه آنلاین شما به اندازه داشتن تصاویر عالی و بنرهای باکیفیت یک وب سایت مهم است. این موضوع نه تنها به تجربه مثبت مشتری کمک می کند، بلکه به اعتبار فروشگاه شما نیز می افزاید. رتبه شما را در سئو بهبود می بخشد و طبیعتا مشتری های هدف بیشتری را به سمت فروشگاهتان جذب می کند.

اصول نوشتن توضیحات محصول خوب

میدانیم که پرستاشاپ یک فروشگاه ساز اینترنتی است، پس اغلب کسانی که در این بستر سایتی راه اندازی کرده اند در حال فروش محصولات خود هستند. روش های پرداخت متفاوتی در پرستاشاپ تعبیه شده است که برای پرداخت پول توسط مشتری می توان از هر یک از آن روش ها اقدام نمود اما یکی از متداول ترین و راحتترین روش ها درگاه های پرداخت اینترنتی می باشند که کاربر می تواند با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب نسبت به پرداخت اقدام نماید.

چگونه در پرستاشاپ درگاه بانکی داشته باشم؟

مدیریت یک وب سایت شامل کارهای متعددی است که شما می خواهید در سایت خود ایجاد کنید. شما محتوای جدید منتشر می کنید، مقالات قدیمی را ویرایش می کنید، تصاویر اضافه می کنید و قالب ها یا ماژولها را به طور منظم به روز می کنید.

حالت تعمیرات در پرستاشاپ

در این بلاگ به آموزش نصب پرستاشاپ بر روی هاست می پردازیم. می دانیم که ممکن است بر روی هاست کنترل پنلهای مختلفی نصب باشد که به لحاظ رابط گرافیکی متفاوت است اما بخش های گفته شده در همه کنترل پنل ها وجود دارد. در این آموزش کنترل پنل موجود در تصاویر سی پنل می باشد.

نصب پرستاشاپ بر روی هاست(سی پنل)

در این بخش می خواهیم فایلهایی که تحت عنوان بکاپ دانلود کرده ایم را در فضای لوکال تست کنیم که هم در مورد صحت آن مطمئن شویم و هم اگر مواقعی لازم داشتیم تغییری را ابتدا بر روی لوکال انجام دهیم سایت را در دسترسمان داشته باشیم.

تست بکاپ سایت بر روی فضای لوکال

اهمیت پشتیبان گیری وب سایت تا زمانی که مشکل جدی برای شما پیش نیاید شاید خیلی احساس نشود اما زمانی که سرنوشت سایت شما به داشتن یک نسخه پشتیبان از وب سایت تان بستگی دارد، ممکن است خود را به خاطر انجام ندادن آن سرزنش کنید. دلایلی از جمله خطای انسانی بر روی سایت شما، ارتقا ناموفق، ورود ویروس ها و بدافزارها و حمله هکرها مواردی هستند که ممکن است به راحتی شما را وادار کنند تا از نسخه پشتیبان خود استفاده نمایید.

بکاپ گیری کامل سایت از طریق هاست

انتخاب پلتفرم مناسب برای ساده کردن راه اندازی و نگهداری یک فروشگاه آنلاین ضروری است.
PrestaShop و Shopify برترین پلتفرم‌های تجارت الکترونیک هستند که بدون نیاز به دانش کدنویسی، عملکرد عالی را ارائه می‌دهند. گفته می شود، این دو پلتفرم مجموعه ای از ویژگی ها و ابزارهای مختلف خود را دارند.

مقایسه پرستاشاپ و شاپیفای، کدامیک بهتر است؟

پرستاشاپ 8 یک به روز رسانی ماژور از پرستاشاپ می باشد که یک نسخه‌ی به روز از Symfony نسخه 4.4 و سازگار با PHP 8.1 می باشد.

تغییرات پرستاشاپ 8.0

یکی از برتری های که فروشگاه ساز پرستاشاپ دارد قابلیت چندزبانه بودن پیش فرض آن است که در این بلاگ میخواهیم راجع به این موضوع صحبت کنیم. PrestaShop در حال حاضر از بیش از 65 زبان موجود پشتیبانی می کند و شما می توانید به راحتی یک فروشگاه چند زبانه برای کسب و کار خود ایجاد کنید.

چندزبانه کردن سایت پرستاشاپی

مخفف "بهینه سازی موتور جستجو" است. به عبارت ساده، سئو به معنای فرآیند بهبود وب سایت شما برای افزایش دیده شدن آن در گوگل، مایکروسافت بینگ و سایر موتورهای جستجو هر زمان که افراد به جستجو می‌پردازند است
هر چه صفحات شما در نتایج جستجو بهتر دیده شوند، احتمال بیشتری وجود دارد که شما را پیدا کنند و روی آن کلیک کنند. در نهایت، هدف بهینه‌سازی موتور جستجو کمک به جذب بازدیدکنندگان وب‌سایت است که به مشتری یا مخاطبی تبدیل می‌شوند که مدام برمی‌گردد.

همه چیز درباره سئو