ایجاد سفارش از طریق پنل ادمین در پرستاشاپ

گاهی پیش می آید که لازم است سفارشی را از طریق پنل ادمین ثبت کنید. مثلا مشتری سفارش خود را ثبت کرده و پرداخت را نیز انجام داده است ولی به دلیل مشکلات اینترنت و درگاه های پرداخت وضعیتی برای آن سفارش مشخص نشده و یا حتی در سفارش تعداد کالا را عدد صفر ثبت کرده است.

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0
تعریف حامل پستی در پرستاشاپ

اگر فروشگاه اینترنتی شما محصولات فیزیکی دارد که نیاز است به دست مشتری برسد طبیعتا نیاز دارید آنها را برای مشتری ارسال نمایید به روش های مختلفی که موجود است مثل پست، پیک موتوری و ... تعریف حامل پستی در پرستاشاپ

2 نظرات
star_rateرتبه مقاله 5
راهنمای ایجاد کد تخفیف پرستاشاپ - قوانین قیمت کاتالوگ

قوانین قیمت کاتالوگ شما را قادر می سازد کاهش قیمت را بر اساس دسته، برند، فراهم کننده، ویژگی یا مشخصه تعیین کنید. همانطور که از نام آن پیداست، این نوع قوانین برای طیف وسیعی از محصولات اعمال می شود. نمی توان از آن برای یک محصول واحد استفاده کرد.

به عنوان مثال، می توانید قانونی تنظیم کنید که بگویید برای مشتریان ایرانی متعلق به

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0
راهنمای ایجاد کد تخفیف پرستاشاپ - قوانین سبد خرید

افزایش فروش و بازاریابی همواره یکی از چالش‌های اصلی پیش روی فروشگاه‌های اینترنتی است. تخفیف دادن به مشتری یکی از ابزارهایی است که به راحتی از طریق آن می‌توانید برای بازاریابی و افزایش فروش محصولات کمک بگیرید.

2 نظرات
star_rateرتبه مقاله 5
افزودن و مدیریت پیوست فایل به محصولات در پرستاشاپ

پرستاشاپ این امکان را فراهم کرده است که اگر احتیاج داشتید بتوانید فایل پیوست برای محصولی را در اختیار مشتری قرار دهید. هر فروشگاه اینترنتی که دارید ممکن است گاهی نیاز باشد دستورالعمل و کارکرد یک محصول را برای مشتری توضیح داده شود، که این کار را می توانید از قسمت فایلها یا پیوست ها انجام دهید.در این قسمت این قابلیت وجود دارد که شما هر تعداد فایلی که لازم است را در صفحه‌ی محصول قرار دهید. این فایل می‌تواند PDF راهنمای استفاده از محصول و یا درایورهای یک دستگاه الکترونیکی باشد.

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0
افزودن و مدیریت فراهم کننده در پرستاشاپ

در پرستاشاپ، منظور از تامین کننده یا supplier شرکتی‌ است که محصولات شما را فراهم می‌کند، اگر محصولات را خودتان تولید می‌کنید خودتان را به عنوان فراهم‌کننده در پرستاشاپ وارد کنید.مدیریت فراهم کننده ها در پرستاشاپ در این مطلب هرآنچه در مورد تامین کنندگان پرستاشاپ باید بدانید، به شما آموزش می‌دهیم؛ با ما همراه باشید.

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0
افزودن برندمحصول و آدرس برند در پرستاشاپ

اگر محصولاتی که در سایت فروشگاهی خودتان قرار داده اید تولید خودتان نیستند یک برند و یا یک تولید کننده خاص دارند، بهتر است که این برندها را در فروشگاه پرستاشاپ ثبت کنید زیرا اغلب افراد هنگام خرید به برند محصولات توجه می‌کنند و به آن اهمیت می‌دهند!این کار دو مزیت عمده دارد: اولین موضوع اینکه بعضی از کاربران به برندهای خاص

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0
آموزش کامل مشخصه ها و ویژگی های محصول در پرستاشاپ

فرض کنید شما یک سایت فروش کفش دارید در آموزش های قبلی یاد گرفتیم که چطور میتوان این محصولات را به سایت خودمون اضافه کنیم(آموزش افزودن محصولات به پرستاشاپ) و اینکه چطور میتوانیم شاخه و دسته بندی ایجاد کنیم و

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0