تنظیمات لاگین ماندن پرستاشاپ

شاید تا حالا برای شما هم پیش اومده که در حال اضافه کردن محصول به کاتالوگ فروشگاهتون بودین همونطور که داشتین توضیحات کامل و با جزئیاتی می نوشتین با خوشحالی روی دکمه ذخیره کلیک کردین

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0
اصلاحات ترجمه ها در پرستاشاپ

احتمالا در فروشگاه پرستاشاپی خود با کلمات یا جملاتی برخورد کرده اید که نیاز به ترجمه و یا تغییر دارد و با خود فکر کرده اید چگونه میشود این عبارات را ترجمه کرد. پرستاشاپ ابزار ترجمه کاملی را برای فروشگاه شما فراهم کرده است که میتوانید برای افزودن و ویرایش ترجمه صفحات خود از آن استفاده کنید.

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0
تنظیمات سفارش محصول

هدف از راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی، این است که کاربر سفارش خود را در آن ثبت کند و اگر نتوانید بخش سفارش‌های پرستاشاپ را مدیریت کنید، پس فروشگاه شما چه فایده‌ای دارد؟

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0
وب سرویس ها در پرستاشاپ

این بلاگ درباره نحوه ایجاد و استفاده از Prestashop Webservices API است. پرستاشاپ دارای ابزار وب سرویس های پیش فرض در دسترس است که امکان دسترسی به فروشگاه را از برنامه های راه دور فراهم می کند. وب سرویس یک نوع رابط برنامه نویسی است که بر بستر وب پیاده سازی می‌شود.

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0
مدیریت کارمندان در بخش مدیریتی پرستاشاپ

مانند یک فروشگاه حضوری فروشگاه اینترنتی شما برای اینکه کارهای مربوط به خودش راه بیفتد نیاز به یک تعدادی کارمند دارد که فعالیت های بخش های مختلف را انجام میدهد. در فروشگاه اینترنتی سطح دسترسی مهم است و کارمندان و اعضای تیم باید دسترسی مناسبی داشته باشند. مثلا یک تولیدکننده محتوا نباید به اندازه مدیرکل مجوز دسترسی داشته باشد. در این بخش میخواهیم به مدیریت کارمندان در پرستاشاپ بپردازیم.

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0
راهنمای نصب و مدیریت ماژول در پرستاشاپ

توسعه پذیری پرستاشاپ حول ماژول ها می چرخد، برای اینکه بتوانیم یک قابلیتی را به فروشگاه پرستاشاپی خود اضافه کنیم کافیست ماژول مرتبط با آن را داشته باشیم و نصب کنیم. ماژولها برنامه های کوچکی هستند که قابلیت هایی که ما احتیاج داریم را به پرستاشاپ اضافه می کنند تا استفاده از پرستاشاپ را آسان تر کنند یا بیشتر با نیازهای ما سازگار کنند.

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0
نحوه ویرایش قالب های ایمیل در پرستاشاپ

اگر می خواهید برای مشتری های سایت خود ایمیل هایی با برند خود ارسال کنید که آنها را تحت تاثیر قرار دهد تا پایان این آموزش همراه ما باشید. در پرستاشاپ هنگام ثبت نام غیر از دریافت شماره همراه مشتری آدرس ایمیل او را نیز دریافت می کند. ایمیل ها یکی از راه های تبلیغات برای سایتها و فروشگاه اینترنتی به حساب می آیند.

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0
ویرایش و ساخت صفحات ثابت پرستاشاپی

در سایت ها بعضی از صفحات تحت عنوان صفحات استاتیک یا ثابت می باشند در واقع صفحات استاتیک به صفحاتی گفته میشود که بدون نیاز به اصلاح یا پردازش به کاربر نهایی تحویل داده میشود. در واقع سرور، همان فایلی که از اول ساخته شده را بدون شخصی سازی و هیچ گونه تغییری به همه کاربران تحویل میدهد و شما بعنوان ادمین سایت نیازی به تغییری مداوم آن صفحات ندارید مانند صفحه درباره ما، نحوه ارسال، شرایط و ضوابط و ...

0 نظرات
star_rateرتبه مقاله 0