جذب افراد به وب سایت شما مهم است، اما این تنها شروع داستان است. هنگامی که آنها وارد سایت شما شدند، باید علاقه آنها را جلب کنید، آنها را تشویق کنید تا بیشتر در سایت شما به جستجو بپردازند و در نهایت آنها را به مشتری تبدیل کنید. اطمینان از این تبدیل باعث افزایش فروش از مشتریان جدید و افزایش خریدهای تکراری از مخاطبان فعلی شما می شود.

تکنیک های تبدیل بازدیدکننده به مشتری در سایت فروشگاهی

احتمالا این روزها اسم سئو را همه جا شنیده باشید سئو(seo) که مخفف بهینه سازی موتور جستجو می باشد و به دنبال این است که لینک های سایت شما را در موتور جستجو بهینه کند تا کاربران بیشتری را به سمت سایت شما سوق دهد. کارهای زیادی در این زمینه برای بهبود سایت انجام می دهند اما در این میان ابزارهایی وجود دارد که سایت شما را تحلیل می کند و در این آشفته بازار به کمک شما می آید. در این بلاگ ما قصد داریم بخشی از معروفترین ابزارهای سئوی موجود را برسی کنیم، با ما همراه باشید.

بهترین ابزارهای سئو که نیاز دارید

یک فروشگاه آنلاین با ارزش ترین سرمایه گذاری است که می توانید به عنوان یک کارآفرین شروع کنید. شما باید رئیس خود باشید، ساعات کاری خود را تنظیم کنید و محصولات خود را ایجاد کنید. به علاوه، می‌توانید با به اشتراک گذاشتن محصولات خود با مردم در سراسر کشور یا حتی جهان محصولات خود را به آنها معرفی کنید. اما بر کسی پوشیده نیست که راه اندازی یک فروشگاه با چالش هایی همراه است، به خصوص اگر تجربه قبلی نداشته باشید. به همین دلیل است که بیش از یک پنجم مشاغل جدید پس از اولین سال فعالیت خود بسته می شوند.

اصول طراحی فروشگاه اینترنتی موفق

با توجه به گسترش اینترنت و وجود تعداد زیاد سایت ها و فروشگاه های اینترنتی، فضای اینترنت به یک فضای جنگی برای رقابت بر سر بیشتر دیده شدن در صفحات اول موتورهای جستجو تبدیل شده است حال حدس بزنید چه کسی در این میدان نبرد بزرگترین اسلحه را دارد؟ درست است، شرکت ها یا افرادی که بر روی سئوی اصولی سایت خود کار کرده و تمرکز داشته اند. یکی از استراتژی های خوب سئو حول لینک سازی کارآمد می چرخد.

چگونه بک لینک رایگان بگیریم؟

برای ساخت یک فروشگاه اینترنتی به کمک پرستاشاپ ابتدا نیاز به خرید دامنه و هاست داریم. دامنه (domain) در واقع همان آدرس فروشگاه اینترنتی و هاست سیستمی است که میزبانی سایت را در اختیار دارد و فایل های سایت برای نمایش بر روی آن بارگذاری می شود.

آموزش نصب پرستاشاپ 8 روی لاراگون و حل خطاهای احتمالی

اینترنت و به ویژه رسانه های اجتماعی دنیای تعاملات جهانی را گسترده تر کرده است. دیگر مشکلی نیست که با دوستان و اقوام خود در سایر نقاط جهان در تماس باشید. شبکه های اجتماعی به جوامع جهانی با میلیاردها ساکن مجازی تبدیل شده اند. فیس بوک خود 2.4 میلیارد کاربر دارد و آن را به یکی از بزرگترین جوامع در جهان تبدیل می کند. این موضوعات بدان معناست که حتی یک شرکت کوچک می تواند بدون سرمایه گذاری های عظیم با کمی تلاش و پشتکارجهانی شود.

ابزارهای مدیریت شبکه های اجتماعی

این روزها با توجه به بالارفتن آمار خرید اینترنتی و علاقه مردم به انلاین شاپها صاحبان این کسب و کارها را ملزم می سازد تا اطلاعات محصول را به طور دقیقی در اختیار مشتریان قرار دهند. یکی از مهمترین بخش های اطلاعات محصول تصاویر باکیفیت و خوب از آن است. افراد به کمک تصاویر واقعی و باکیفیت می توانند نسبت به خرید راغب شوند، موفقیت شما در فروشگاه اینترنتی تان بستگی زیادی به تصاویری دارد که در سایت خود ارائه می دهید. برای ارائه بهترین تجربه و ایجاد یک تصور خوب، به تصاویری از محصول نیاز دارید که بیشتر از توضیحات محصول شما صحبت کنند.

ساخت تصاویر محصول با هوش مصنوعی

درگاه پرداخت واسط، در واقع درگاه پرداختی است که به‌صورت واسط توسط شرکت‌های پرداخت یار ارائه می‌شود. درگاه های پرداخت واسط زیادی وجود دارد پس باید بدانیم چه ویژگی هایی برای یک درگاه اینترنتی مهم بشمار می آید تا بدانیم کدام درگاه را انتخاب کنیم.

معرفی و بررسی درگاه های بانکی واسط

میدانیم که کسانی که به دنبال خرید اینترنتی هستند طبیعتا راحتی پرداخت برای آنها نیز اهمیت دارد، در واقع هر چقدر خرید برای مشتریان راحت تر باشد تجربه بهتری برای آنان رقم می خورد. یکی از روش های پرداخت استفاده از درگاه های بانکی می باشد.دو دسته درگاه بانکی وجود دارد که امروز به هر کدام می پردازیم و مزایا و معایب آنها را بررسی می کنیم.

بررسی تفاوت های درگاه های بانکی مستقیم و واسط

محتوای همیشه سبز محتوای بهینه شده برای جستجو است که به طور مداوم مرتبط است و برای خوانندگان در مدت زمان طولانی "تازه" می ماند همانطور که از نام آن پیداست. ممکن است فکر کنید که تمام محتوای آنلاین پایدار است، اما محتوای همیشه سبز متفاوت است.

محتوای همیشه سبز

از کلاه زرد یک کارگر ساختمانی گرفته تا لباس سفید عروس، رنگ ها به سرعت اطلاعات مهمی را منتقل می کنند. تاثیر قوی و فوری آن‌ها، پالت‌های رنگی را به یک جزء مهم در برندسازی هر کسب‌وکاری تبدیل کرده است.

چگونه رنگ برند و سایت خود را انتخاب کنیم؟

رسانه های اجتماعی وب‌سایت‌ها و برنامه‌های آنلاینی هستند که به شما امکان می دهند با مشتریان خود در تعامل باشید و اطلاعات خود را با آنها به اشتراک بگذارید. شبکه‌های اجتماعی وب‌سایت‌ها و برنامه‌هایی هستند که به کاربران و سازمان‌ها اجازه می‌دهند با هم ارتباط برقرار کنند.

ماژول صفحه‌های شما در شبکه‌های اجتماعی